Transkriptet

  Seancė Plenare

  E Premte, 23.12.2016 11:00
  R e n d i  i  d i t ė s


  1. Adresimi i Presidentit tė Republikės sė Kosovės, Shkėlqesia e Tij, zoti Hashim Thaēi,
  deputetėve tė Kuvendit tė Republikės sė Kosovės

  Transkripti
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com