Lajmet e fundit

E Diel, 12.02.2012

  • Deklaratė e kryekuvendarit Krasniqi me rastin e tragjedisė nė fshatin Restelicė tė Dragashit

    lexo mė shumė

 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com