• E Hėnė, 23.04.2012 11:00
 • Mbledhja e komisionit Salla: N 10
 •  

Rendi i ditės

1. Miratimi i rendit tė ditės ;
2. Miratimi i Procesverbalit tė mbledhjes sė komisionit, tė mbajtur mė 17.4.2012,
3. Shqyrtimi i Projektligjit pėr Agjencinė e Kosovės pėr mbrojtje nga Rrezatimi dhe Siguria Bėrthamore,
4. Shqyrtimi i emėrimit tė ekspertėve pėr Projektligjet nė procedurė,
5. Tė ndryshme.

 

Procesverbali
 • E Marte, 17.04.2012 10:00
 • Dėgjim publik Salla: Anex-I
 •  

Rendi i ditės

1. Shqyrtimi i Projektligjit pėr Ndėrtimin,
2. Tė ndryshme.

 

Procesverbali
 • E Mėrkure, 11.04.2012 11:00
 • Mbledhja e komisionit Salla: N 302
 •  

Rendi i ditės

1. Miratimi i rendit tė ditės ;
2. Miratimi i Procesverbalit tė mbledhjes sė komisionit, tė mbajtur mė 2 dhe 5.4.2012,
3. Shqyrtimi i Projektligjit pėr Agjencinė e Kosovės pėr mbrojtje nga Rrezatimi dhe Siguria Bėrthamore,
4. Tė ndryshme.

Procesverbali
 • E Enjte, 05.04.2012 09:30
 • Mbledhja e komisionit Salla: C 203
 •  

Rendi i ditės

1. Miratimi i rendit tė ditės ;
2. Miratimi i Procesverbalit tė mbledhjes sė komisionit, tė mbajtur mė 2.4.2012,
3. Shqyrtimi i Projektligjit pėr ndėrtim, nė parim.
4. Tė ndryshme.

Procesverbali
 • E Hėnė, 02.04.2012 11:00
 • Mbledhja e komisionit Salla: N 302
 •  

Rendi i ditės

1. Miratimi i rendit tė ditės ;
2. Miratimi i Procesverbalit tė mbledhjes sė komisionit, tė mbajtur mė 26.3.2012,
3. Shqyrtimi i Projektligjit pėr Mbeturina,
4. Shqyrtimi i Projektligjit pėr Agjencinė e Kosovės pėr mbrojtje nga Rrezatimi dhe Siguria Bėrthamore,
5. Shqyrtimi i raportit vjetor nga ZRRUM,
6. Shqyrtimi i dy Projektligjeve nė parim, pėr ndėrtim dhe pėr pasurimin e miellit,
7. Tė ndryshme.

Procesverbali
Procesverbalet dhe transkripta   Raportet   Amandamentet e Projektligjeve   Tė tjera  
 • Kryetare

  Grupi:

 • Zėvendėskryetare e parė

  Grupi:

 • Zėvendėskryetare e dytė

  Grupi:

Anėtarėt Grupi

Kontaktet

 
Bajram Badivuku Pozita: Koordinator i Komisionit Email-i: bajram.badivuku@assembly-kosova.org Telefoni: 038/211 184
 
 
Ylber Sherifi Pozita: Zyrtar i Lartė i Fushės/Analist Email-i: ylber.sherifi@assembly-kosova.org Telefoni: 038/ 213 664
 
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com