Komisioni pėr Punė tė Jashtme

  • E Mėrkure, 12.02.2014 10:00
  • Mbledhja e Komisionit Salla: N 303
  •  

 

 

Rendi i ditės

 

  1. Miratimi i rendit tė ditės;
  2. Miratimi i procesverbalit nga mbledhja e mbajtur mė 24 janar 2014;
  3. Shqyrtim i Rezolutės sė Parlamentit Evropian, pėr procesin e integrimit evropian tė Kosovės;
  4. Tė ndryshme.
Procesverbali
Procesverbalet dhe transkripta   Raportet   Amandamentet e Projektligjeve   Tė tjera  

Kontaktet

 
Minire Hasani Pozita: Kordinator i Komisionit Email-i: minire.hasani@assembly-kosova.org Telefoni: 038/211-850