Mirë se vini në faqen e Kuvendit të Kosovës në internet

Puna e organit legjislativ tė Kosovės ėshtė transparente, prandaj nė kėtė faqe do tė gjeni informata pėr punėn e deputetėve nė seanca plenare, pėr ligjet nė procedurė, pėr ligjet e miratuara dhe ato tė amandamentuara, pėr aktivitetet e kryetarit tė Kuvendit tė Kosovės, tė Kryesisė, tė komisioneve...

img

Ligjet

Lajmet

Seancat e Kuvendit

  • E Enjte, 27.10.2016Nga seanca e jashtėzakonshme e Kuvendit Debat pėr vlerat e UĒK-sė nė raport me situatėn e krijuar “Nxjerrja e njė Rezolute tė pėrbashkėt nga Kuvendi i Republikės sė Kosovės, do tė konfirmonte... lexo mė shumė
  • E Enjte, 27.10.2016Nga vazhdimi (pas dite) i seancės sė jashtėzakonshme pėr vlerat e UĒK-sė Pėrfaqėsuesit e grupeve parlamentare e kanė harmonizuar tekstin e Rezolutės, e cila pėr mungesė kuorumi, ka mbetur tė votohet nesėr. lexo mė shumė
  • E Enjte, 27.10.2016Njė delegacion i Kuvendit po qėndron nė Romė Delegacioni, i kryesuar nga nėnkryetari Xhavit Haliti, po merr pjesė nė Konferencėn e pėrbashkėt tė Grupit Special tė Mesdheut dhe Lindjes sė Mesme tė Asamblesė... lexo mė shumė
  • tė gjitha lajmet

Vende tė lira pune

tė gjitha shpalljet
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com