Mirë se vini në faqen e Kuvendit të Kosovës në internet

Puna e organit legjislativ tė Kosovės ėshtė transparente, prandaj nė kėtė faqe do tė gjeni informata pėr punėn e deputetėve nė seanca plenare, pėr ligjet nė procedurė, pėr ligjet e miratuara dhe ato tė amandamentuara, pėr aktivitetet e kryetarit tė Kuvendit tė Kosovės, tė Kryesisė, tė komisioneve...

img

Ligjet

Lajmet

Seancat e Kuvendit

  • E Hėnė, 30.05.2016Agjenda e kryetarit tė Kuvendit, Kadri Veseli, pėr datėn 31 maj 2016 - e martė: lexo mė shumė
  • E Hėnė, 30.05.2016Kryetari Veseli takoi njė delegacion tė Unionit tė Bizneseve Shqiptare nė Gjermani Veseli: Ka ardhur koha qė diaspora jonė tė marrė rolin e investimit tė kapitalit tė saj nė veprimtari prodhuese nė Kosovė lexo mė shumė
  • E Diel, 29.05.2016Nė Tiranė vazhdon punimet Sesioni Pranveror i Asamblesė Parlamentare tė NATO-s Kuvendi i Kosovės nė kėtė organizatė ka statusin e vėzhguesit dhe nė kėtė cilėsi merr pjesė nė punimet e Sesionit dhe tė Komisioneve, i pėrfaqėsuar nga... lexo mė shumė
  • tė gjitha lajmet
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com