Mirë se vini në faqen e Kuvendit të Kosovës në internet

Puna e organit legjislativ tė Kosovės ėshtė transparente, prandaj nė kėtė faqe do tė gjeni informata pėr punėn e deputetėve nė seanca plenare, pėr ligjet nė procedurė, pėr ligjet e miratuara dhe ato tė amandamentuara, pėr aktivitetet e kryetarit tė Kuvendit tė Kosovės, tė Kryesisė, tė komisioneve...

img

Ligjet

Lajmet

Seancat e Kuvendit

  • E Mėrkure, 29.06.2016Kryetari Veseli dėnon ashpėr sulmin terrorist nė Turqi lexo mė shumė
  • E Mėrkure, 29.06.2016Nga dėgjimi publik i Komisionit pėr Arsim... Nė mungesė tė pėrfaqėsueseve tė Ministrisė sė Kulturės, nuk ėshtė zhvilluar debati publik lidhur me Projektligjin pėr kinematografinė. lexo mė shumė
  • E Mėrkure, 29.06.2016Nga takimi i znj. Emini me shefin e misionit tė OSBE-sė nė Kosovė Schlumberger premtoi vazhdimin e bashkėpunimit mes OSBE-sė dhe Kosovės lexo mė shumė
  • tė gjitha lajmet

Kalendari i takimeve

  Tė gjitha takimet nė kalendar

Vende tė lira pune

tė gjitha shpalljet
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com