Ligjet sipas emrit

2011/04-L-082Shpalo (PDF)

Kodi penal i Republikės sė Kosovės

Vėrejtje: Shpallur me Vendim tė Kuvendit tė Republikės sė Kosovės, nr. 04-V-399, datė 22 qershor 2012

U miratua nga Kuvendi:
20.04.2012
Ėshtė shpallur me Dekretin e
Presidentit tė Republikės sė Kosovės:
22.06.2012
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com