Ligjet sipas emrit

D
 • Dėrgimin e Forcės sė Sigurisė sė Kosovės jashtė vendit(2012/04-L-177)
 • Deklarimin, prejardhjen dhe kontrollin e pasurisė dhe tė dhuratave tė zyrtarėve tė lartė publikė (2010/03-L-151)
 • Deklarimin, prejardhjen dhe kontrollin e pasurisė sė zyrtarėve tė lartė publik dhe deklarimin, prejardhjen dhe kontrollin e d(04/L-050)
 • Deklarimin, prejardhjen dhe kontrollin e pasurisė sė zyrtarėve tė lartė publik dhe deklarimin, prejardhjen dhe kontrollin e d(04/L-228)
 • Deminim humanitar(2011/04-L-089)
 • Departamenti e Mjekėsisė Ligjore(2009/03-L-137)
 • Diasporėn dhe mėrgatėn(2011/04-L-095)
 • Diskriminimi(2004/3)
 • Dixhitalizimin e transmetimeve radiodifuzive tokėsore(05/L-027)
 • Dizajnin industrial(2005/02-L-45)
 • Dizajnin industrial(04/L-028)
 • Dizajnin industrial(05/L-058)
 • Dokumentet e udhėtimit, ndryshim dhe plotėsim i Ligjit nr. 03-L-037(2010/03-L-217)
 • Dokumentet e udhėtimit(2008/03-L037)
 • Drejtat dhe pėrgjegjėsitė e deputetit(2010/03-L-111)
 • Drejtat e autorit dhe tė drejtat e pėrafėrta(2011/04-L-065)
 • Drejtat e autorit dhe tė drejtat e pėrafėrta, ndryshim dhe plotėsim i Ligjit 04/L-065(05/L-047)
 • Drejtat e autorit dhe tė drejtat tjera tė pėrafėrta(2004/45)
 • Drejtat e ish tė denuarve dhe tė pėrndjekurve politikė(2010/03-L-095)
 • Duhanin(2005/02-L-36)
 • Duhanin, ndryshim dhe plotėsim i Ligjit nr.02-L-36(2010/03-L-157)
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com