Transkriptet

    Seancė e Jashtėzakonshme
    E Enjte, 29.12.2016 15:15
    R e n d i  i  d i t ė s


    1. Shqyrtimi i parė i Projektligjit pėr ndryshimin dhe plotėsimin e Ligjit nr. 04/L-261 pėr veteranėt e luftės sė Ushtrisė Ēlirimtare tė Kosovės

    Transkripti
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com