Transkriptet

    Seancė Plenare

    E Premte, 23.12.2016 15:00
    R e n d i  i  d i t ė s

    1. Debat parlamentar lidhur me ndėrtimin e murit nė mėnyrė ilegale nė pjesėn veriore tė Mitrovicės, sipas kėrkesės sė Grupit Parlamentar tė AAK-sė

    Transkripti
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com