Arkivi

Periudha e tretė Legjislative (13.12.2007 - 03.11.2010)

Radmila Vujović

Radmila Vujović

Funksionet nė Kuvendin e Kosovės

  Partia

  • PARITA E PAVARUR LIBERALE (SLS)

  Tė dhėna personale

  • E lindur mė 13.07.1952 nė Prishtinė
  • E martuar

  Arsimimi

  • Shkolla e lartė pedagogjike, certifikata e IOM-it ,,Vetėdija psiko-sociale nė punėn me minoritete,, 2005-certifikata e IOM-it-OSCE-sė ,,Trafficing in Human Beings, certifikata e IOM-it,,Drama eherapy-Acommunity basen approach,, certifikata-CARE International Kosovo (ndihmėse psikosociale)

  Aktivitete dhe funksione, tė tanishme apo paraprake

  • Pedagoge e artit figurativ nė shkollė-Prishtinė, udhėheqėse e KPZ-Prishtinė, punėtore sociale –ndihmėse psikosoc. nė QPS –Prishtinė.

  Gjuhė tjetėr pėrveē amtares

  • Anglisht
  • Shqip

  Adresa

  • Prishtinė
   

  Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

  Tel: 038 211 186

  Email: asd@sadfsdf.com

  Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

  Tel: 038 211 186

  Email: asd@sadfsdf.com