Arkivi

Periudha e tretė Legjislative (13.12.2007 - 03.11.2010)

Kosara Nikolić

Kosara Nikolić

Funksionet nė Kuvendin e Kosovės

  Partia

  • PARITA E PAVARUR LIBERALE (SLS)

  Tė dhėna personale

  • E lindur mė 29.12.1947 nė Suhadoll-Lipjan
  • E martuar

  Arsimimi

  • PLP- ndėrtimtari, PMP- ekonomia dhe SHMT

  Aktivitete dhe funksione, tė tanishme apo paraprake

  • Shef i kantierit tė ndėrtimit, shef i pėrgatitjeve nė NN “Novogradnja”-Vranjė
  • Referent pėr urbanizėm dhe ēėshtje komunale e banesore KK Lipjan
  • Inxhinier nė shėrbimin e pėrgatitjeve nė EES mihja Dobrosellė

  Adresa

  • Suhadoll-Lipjan
   

  Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

  Tel: 038 211 186

  Email: asd@sadfsdf.com

  Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

  Tel: 038 211 186

  Email: asd@sadfsdf.com