Arkivi

Periudha e dytė Legjislative (23.11.2004 - 12.12.2007)

Besa Gaxherri

Funksionet nė Kuvendin e Kosovės

  Partia

  Tė dhėna personale

  • E lindur mė 26.11.1964 nė Pejė
  • E martuar

  Arsimimi

  • Fakulteti Ekonomik
  • Ēertifikata trajnimesh nė Kosovė dhe jashtė

  Aktivitete dhe funksione, tė tanishme apo paraprake

  • Biznes privat
  • Koordinatore e disa projekteve tė KLMDNJ-sė
  • Aktiviste politike qė nga viti 1990
  • Koordinatore e postės nė regjionin e Pejės

  Gjuhė tjetėr pėrveē amtares

  • Anglisht (niveli fillestar)
  • Serbisht

  Adresa

  • Pejė
   

  Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

  Tel: 038 211 186

  Email: asd@sadfsdf.com

  Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

  Tel: 038 211 186

  Email: asd@sadfsdf.com