Lajmet e fundit

Kryetarėt e grupeve parlamentare tė Kuvendit do tė takohen me Pėrfaqėsuesit e Bankės Botėrore

E Enjte, 15.03.2012

Nesėr, me 16 mars 2012, nėn udhėheqjen e nėnkryetarit tė Kuvendit tė Republikės sė Kosovės, z. Xhavit Haliti, do tė mbahet takimi me kryetarėt e grupeve parlamentare tė Kuvendit tė Kosovės dhe pėrfaqėsuesit e Bankės Botėrore nė Kosovė: znj. Jane Armitage, drejtoreshė vendore dhe koordinatore rajonale pėr Evropėn Juglindore dhe z. Jan - Peter Olter, menaxher vendor, Zyra e Bankės Botėrore nė Kosovė.


Vendi: Salla N-303
Koha : nė orėn 9:00
Pėr mediet: xhirim, fotografim dhe prononcim.

 

 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com