Lajmet e fundit

Nga mbledhja e Komisionit pėr Bujqėsi...

E Marte, 17.01.2012
Komisioni pėr Bujqėsi, Pylltari, Zhvillim Rural dhe Mjedis e Planifikim Hapėsinor, edhe nė mbledhjen e sotme vijoi sė shqyrtuari Projektligjin pėr Qendrėn Historike tė Prizrenit. Nė kėtė mbledhje, nė tė cilėn ishin tė pranishėm edhe pėrfaqėsues tė Ministrisė sė Ambientit dhe Planifikimit Hapėsinor (MAPH) dhe tė ICO-sė, Komisioni harmonizoi qėndrimet dhe formuloi disa amendamente. Mbledhja do tė vazhdojė nesėr dhe pritet tė formulohen amendamentetet qė kanė tė bėjnė me nenet e kapitullit tė tretė tė Projektligjit.

Nga mbledhja e Komisionit për Bujqësi...
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com