Lajmet e fundit

 • E Shtune, 26.05.2018

  Veseli: Vetëm fqinjësia e mirë dhe respekti i ndërsjell sigurojnë paqe në Ballkan

  lexo më shumë

 • E Shtune, 26.05.2018

  Kryeparlamentari Veseli takon zyrtarin e lartë të SHBA-së, z. Peter Marocco

  lexo më shumë

 • E Premte, 25.05.2018

  Veseli takoi kryetarin e Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi

  lexo më shumë