Lajmet e fundit

 • E Premte, 20.01.2017

  Nga mbledhja e Komisionit pėr Arsim...

  Raportoi ministri i Kulturės, Rinisė dhe Sportit, Kujtim Shala, lidhur me Projektligjin pėr Ratifikimin e marrėveshjes pėr themelimin e Zyrės Rajonale pėr Bashkėpunim Rinor nė mes tė Kosovės, Shqipėrisė , Bosnjės dhe Hercegovinės, Malit te Zi dhe Serbisė lexo mė shumė

 • E Premte, 20.01.2017

  Komisioni pėr Mbikėqyrjen e Agjencionit Kosovar pėr Inteligjencė

  Drejtori i AKI-sė Agron Selimaj, njoftoi lidhur me situatėn e sigurisė nė vend. lexo mė shumė

 • E Enjte, 19.01.2017

  Mbledhja plenare e Kuvendit

  U mbajt interpelanca e ministrit tė Arsimit, Shkencės dhe Teknologjisė Arsim Bajrami, nė lidhje me organizimin e arsimit parashkollor, parafillor dhe parauniversitar nė Kosovė. Nė mungesė kuorumi, nuk hedhet nė votim Projekt-rezoluta e propozuar nga VV-ja, lidhur me arrestimet e aktivistėve tė saj. lexo mė shumė

 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com