Mirë se vini në faqen e Kuvendit të Kosovës në internet

Puna e organit legjislativ tė Kosovės ėshtė transparente, prandaj nė kėtė faqe do tė gjeni informata pėr punėn e deputetėve nė seanca plenare, pėr ligjet nė procedurė, pėr ligjet e miratuara dhe ato tė amandamentuara, pėr aktivitetet e kryetarit tė Kuvendit tė Kosovės, tė Kryesisė, tė komisioneve...

img

Ligjet

Lajmet

Seancat e Kuvendit

  • E Premte, 01.07.2016Nesėr, kryetari Veseli organizon pritje pėr delegatėt nėnshkrues tė Deklaratės sė 2 Korrikut 1990 Tė shtunėn, mė 2 korrik 2016, kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, organizon pritje pėr delegatėt e Kuvendit tė Kosovės tė cilėt miratuan Deklaratėn e 2 Korrikut... lexo mė shumė
  • E Premte, 01.07.2016Kryeparlamentari Veseli takoi senatoren amerikane Ernst Kryetari Veseli shprehu konsideratėn mė tė lartė pėr mbėshtetjen e vazhdueshme nga ShBA-ja, duke e vlerėsuar si tė jashtėzakonshme, sidomos partneriteti... lexo mė shumė
  • E Premte, 01.07.2016Nga mbledhja e Komisionit pėr Mbikėqyrjen e Financave Publike U shqyrtua Raporti i Auditimit pėr pasqyrat financiare tė Zyrės sė Rregullatorit pėr Ujė dhe Kanalizim pėr vitin 2015, si dhe Raporti i Auditimit tė... lexo mė shumė
  • tė gjitha lajmet

Vende tė lira pune

tė gjitha shpalljet
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com